Название: Конспект уроку з фізичної культури для учнів 2-А класу
Вид работы: реферат
Рубрика: Педагогика
Размер файла: 16.44 Kb
Скачать файл: referat.me-288065.docx
Краткое описание работы: Конспект уроку з фізичної культури Для учнів 2-А класу Завдання уроку: Вивчення техніки метання м‘ячика у горизонтальну і вертикальну ціль. Вдосконалення техніки бігу на короткій дистанції.
Конспект уроку з фізичної культури для учнів 2-А класу
Конспект уроку з фізичної культури
Для учнів 2-А класу
Завдання уроку:
1. Вивчення техніки метання м‘ячика у горизонтальну і вертикальну ціль.
2. Вдосконалення техніки бігу на короткій дистанції.
3. Рухлива гра і естафета.
Мета уроку: навчити дітей правильно метати м‘ячик у горизонтальну і вертикальну ціль, вдосконалювати ціль, вдосконалювати техніку бігу на коротку дистанцію, виховувати любов до рідної землі.
Обладнання : м‘ячик, горизонтальна і вертикальна ціль.
Місце проведення: спортивний майданчик.
Дата проведення: 20.04.2001 року.
Проводить: Гойсан М., Дзундза М.
Хід уроку | Дозування | Організаційно-методичні вказівки |
І. Підготовча частина | 8-10 хв. | |
1. Шикування – Рівняйсь! Струнко! Добрий день! |
30с. | В одну шеренгу |
2. Повідомлення теми і завдань уроку |
30с. | Чітке повідомлення завдань уроку |
3. Ходьба: - руки за голову - навприсядки - стрибками - на носках - на п‘ятках |
||
4. Біг | ||
5. Загальнорозвиваючі вправи на місці | ||
А) Вп руки до плечей Колові рухи руками вперед, назад |
8р вперед 8р назад |
|
Б) Вп руки в сторони Колові рухи руками вперед, назад |
10-12 раз | Руки прямі |
В) Вп права рука вгорі, ліва внизу; 1-2 переміна положень рук | 10-12 раз | Руки прямі |
Г) Вп руки вперед. Схрещення рук | 10-12 раз | Руки прямі |
Д) Вп ноги нарізно, руки на поясі 1- нахил вліво, 2 – в.п., 3- нахил вправо, 4 – в.п. | 6-8 раз | Ноги і тулуб прямі |
Е) основна стійка: 1 – нахил вперед, руками доторкнутися до землі, 2 – в.п. |
10-12 раз | Руки опущені, ноги прямі |
ІІ. Основна частина | ||
1. Загальнорозвивальні вправи | 27-30 хв | |
А) в.п. руки опущені. Біг з високим підніманням стегна | 15 м | Тулуб прямий |
Б) в.п. руки опущені. Біг з прискоренням | 15 м | Тулуб нахилений |
В) в.п. руки на поясі. Стрибки на правій, лівій нозі. | 6 м | |
Г) стрибки на лівій нозі | 4-6 м | |
2. Метання м‘ячика у горизонтальну ціль | 10 хв | |
- метання м‘яча з місця у горизонтальну ціль треба виконувати таку: в.п. – стати лівим боком (при метанні правою рукою), ноги на ширині плечей, ліва нога на носку вперед; права рука з м’ячем на горі, дивитись на ціль, яка знаходиться на відстані 3-4 м. Далі, перенести вагу тіла на ліву ногу, тулуб повернути вліво праву руку трохи зігнути. Потім енергійним рухом кинути м‘яч у ціль | Чітке пояснення завдання | |
3. Біг на короткій дистанції | 10 хв. | Чітке пояснення |
- Техніка бігу така: тіло трохи нахилене вперед, голова і тулуб на одній лінії плечі не піднімаються, поштовхова нога ставиться на зовнішню сторону носкової частини стопи і в момент поштовху повністю випрямляться. Махова ногою згинається в коліні, кисті не напружені, пальці напівзігнуті. Зігнуті в ліктях руки рухаються навхрест (права рука і ліва нога). В такому темпі, як і ноги. | ||
4. Рухлива гра “Другий зайвий” | 4-5 хв | Підібрано для дітей цікаву гру |
Всі учні стоять у колі, обличчям до центру. За колом двоє ведучих: один тікає, другий доганяє, той, хто тікає, стає спереду одного з гравців. Тепер тікає гравець, який опинився ззаду. Якщо ведучий догнав втікача, то вони міняються ролями. | ||
5. Естафета “Хто швидше” | 4-5 хв | |
Діти формують 2 команди, що стоять у колонах по одному. Перед колонами накреслимо лінію, а на відстані 15-20 м від неї лежать великі надувні м‘ячі. У кожного переднього колони по одному надувному м‘ячу. За сигналом передні біжать до великих м‘ячів, оббігають їх спереду справа (зліва), повертаються і передають м‘ячі другим, а самі стають у кінець колони і т.д. Виграє команда, яка першою закінчила перебігання і передала м‘яч учителю. |
||
ІІІ. Заключна частина | 3-5 хв | |
1) шикування класу | В одну шеренгу | |
2) ходьба | 15-20 м | В повільному темпі |
3) вправи, які приводять організм в стан відносного спокою | 1,5-2 хв | |
4) підсумок уроку | 1 хв | Виставлення оцінок |
5) домашнє завдання | 1 хв | |
Організований вихід з уроку |
Похожие работы
-
Проведення уроків фізичної культури
Для якісного проведення уроків фізичної культури і успішного розв'язання виховних, освітніх і оздоровчих завдань учителеві необхідно ретельно готуватись до кожного уроку. Підготовка вчителя до уроків починається ще перед новим навчальним роком, коли він складає календарні плани на півріччя, виходячи з вимог програми і враховуючи наявну матеріальну базу й інвентар для використання на уроках, а також стан фізичної підготовленості і розвитку учнів.
-
Конспект уроку з фізичного виховання для учнів 1 класу
Коломийський пеагогічний коледж Прикарпатського університету ім. В. Стефаника Конспект уроку з фізичного виховання для учнів 1- А класу Завдання уроку:
-
Підбір методів наукового дослідження фізичної підготовки школярів
Значення фізичної культури в шкільному віці. Етапи, сприятливі для швидкого і повноцінного освоєння нових рухових дій. Визначення рівня фізичної підготовки і стану здоров'я дітей середнього шкільного віку, які займаються та не займаються спортом.
-
Розподільна властивість множення
План комбінованого типу уроку з математики. Закріплення знання учнів про переставну і сполучну властивості множення, формулювання розподільної властивості множення відносно додавання і віднімання та використання її. Розвиток в учнів логічного мислення.
-
Техніка безпеки на уроках фізичного виховання
Аналіз техніки безпеки на заняттях фізичним вихованням, що забезпечує можливість використання різного роду занять з фізичної культури унеможливлюючи отримання травм фізичного, психічного характеру. Правила техніки безпеки під час виконання фізичних вправ.
-
Організація діяльності учнів на уроці
На відміну від інших, урок фізичної культури відрізняється труднощами організації навчальної діяльності учнів в умовах залу і спортивних майданчиків.
-
Урок як основна форма фізичного виховання школярів
Урок як основна форма фізичного виховання школярів Як підсистема загальної системи фізичного виховання суспільства фізичне виховання дітей і молоді організовується суспільством у рамках соціальної програми з метою підготовки підростаючих поколінь до майбутньої творчої життєдіяльності. Ця підготовка здійснюється шляхом оволодіння певними духовними і матеріальними цінностями фізичної культури, передбаченими навчальними програмами у спеціально організованому педагогічному процесі.
-
Засоби фізичного виховання
Визначення поняття Визначивши мету і завдання будь-якої діяльності, її суб'єкти підбирають адекватні засоби їх вирішення. Знання засобів фізичного виховання дозволить вчителю обирати найефективніші з них і розробляти нові відповідно до конкретно поставлених педагогічних завдань.
-
Електромагнітна індукція. Досліди Фарадея
Мета та план уроку з фізики, його прийоми та методи. Складання ходу уроку: постановка навчальної проблеми, вивчення та закріплення нового матеріалу (фізичної суті явища електромагнітної індукції), приклади рішення задач з заданої теми, домашнє завдання.
-
Методика проведення уроків фізичного виховання в 1-4 класах
Мета, завдання та критерії обліку успішності учнів початкових класів з фізичної культури в школі. Формування в учнів основ здорового способу життя, інтересу та звичок до занять фізичними вправами, морально-вольових і психологічних якостей особистості.